تبلیغات
بازباران - سفیر سابق ایران سرلیست انتخاباتی حامیان دولت می‌شود
 
بازباران
عصرامام خمینی(ره) عصربیداری اسلامی
درباره وبلاگ


می فروشی گفت کالایم می است /گرمی بازارمن سازونی است /من خمینی دوست می دارم /که اوهم خم است وهم می است وهم نی است

مدیر وبلاگ : سرباز روح الله
نویسندگان
نظرسنجی
درانتخابات مجلس نهم (میاندوآب ،شاهین دژوتکاب ) شمابه چه کسی رای می دهید؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
به گزارش تعامل نیوز، مرداد ماه امسال بود که خبری بر صفحۀ خبرگزاریها قرار گرفت با این عنوان که: ثمره هاشمی جایگزین فقیه شد. ابوالحسن فقیه که تا این زمان رئیس ستاد اصلی انتخابات جریان دولتی را بر عهده داشت، برکنار و مجتبی هاشمی ثمره جایگزین وی شد. ثمره هاشمی ازتیرماه ۸۸ به این سو مشاور ارشد رئیس‌ جمهور بوده است. فقیه هم در انتخابات ریاست جمهوری نهم قائم‌مقام ستاد تبلیغاتی دکتر احمدی‌نژاد را بر عهده داشت. آخرین مسئولیت فقیه ریاست سازمان هلال احمر است.
درباره علت تغییر و تحول در ستاد انتخابات جریان دولتی و منشا صدور دستور آن خبری منتشر نشده است اما به نظر می رسد فعالیت های پردامنه گروه های دولتی برای انتخابات های آتی وارد فاز جدیدی شده است.
آخرین جلسه سراسری جریان انحرافی هم روز جمعه ۶ خرداد در سالن همایش های سازمان میراث فرهنگی برگزار شد که در آن پیرامون انتخابات مجلس نهم و ریاست جمهوری یازدهم بحث شد.
پس از آن بود که دامنه فعالیت های انتخاباتی گروه های نزدیک به دولت افزایش یافت تا جایی گفته می شود ... سفیر سابق ایران در یکی از کشورهای همسایه به ایران بازگشته تا با استفاده از وجهه مثبت خود سرلیست انتخاباتی حامیان دولت شود.
پس از تغییر سفیر ایران در این کشور، یکی از معاونین وزارت خارجه به جای س.ا.م به عنوان سفیر جدید ایران در این کشور معرفی شد.
گمانه زنی ها حاکی از این است که در پی سرمایه گذاری جریان انحرافی بر روی حوزه‌های انتخابی تك‌ نماینده، این جریان در پی یافتن فردی است که از لحاظ وجهۀ عمومی و شخصیتی، فردی قابل قبول و تا حدودی ناشناس باشد.
جریان انحرافی به دنبال شخصیتی است که در عین مطیع بودن  بودن مورد تأیید شورای نگهبان نیز قرار بگیرد تا بتواند لیدر نمایندگان این جریان در انتخابات آینده و به تبع آن در مجلس آینده باشد. برخی شنیده ها حاکی از این است که این جریان برای در دست گرفتن اکثریت و یا قسمت قابل توجهی از اعضای مجلس حاضر شده به برخی از نمایندگان احتمالی مجلس آتی کمک مالی نماید، تا پس از ورود به مجلس با این جریان همکاری نماید.
نوع مطلب :
برچسب ها :

       نظرات
یکشنبه 17 مهر 1390
سرباز روح الله