تبلیغات
بازباران - سید حسن خمینی نگران وضعیت فعلی كشور است
 
بازباران
عصرامام خمینی(ره) عصربیداری اسلامی
درباره وبلاگ


می فروشی گفت کالایم می است /گرمی بازارمن سازونی است /من خمینی دوست می دارم /که اوهم خم است وهم می است وهم نی است

مدیر وبلاگ : سرباز روح الله
نویسندگان
نظرسنجی
درانتخابات مجلس نهم (میاندوآب ،شاهین دژوتکاب ) شمابه چه کسی رای می دهید؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ایلنا: معاون سیاسی وزیرکشور در دوره اصلاحات سخنان اخیر حجت الاسلام سید حسن خمینی مبنی بر لزوم متشکل شدن نیروهای دلسوز انقلاب را نشان از احساس خطر ایشان از شرایط امروز کشور عنوان کرد.

مرتضی مبلغ در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا‏، تصریح کرد: در فضای سیاسی امروز ایران‏، کسانی که کمترین نسبت را با ارزش‌های انقلاب و جمهوری اسلامی و همچنین آرمان‌های امام داشتند یکه تازی می‌کنند و نتیجه کارشان که بر اساس اندیشه‌های افراطی شکل گرفته است چیزی جز آسیب‌های گسترده به انقلاب، جمهوری اسلامی و امام خمینی (ره) نیست.

مبلغ افزود: متاسفانه این افراد امکانات و شرایط مناسبی برای ادامه فعالیت خود دارند و این مسئله تهدیدی جدی برای سرنوشت انقلاب و جمهوری اسلامی است، چرا که این افراد با عملکرد خود کار را به جایی رسانده‌اند که هر روز با وارد کردن اتهامات واهی و انتشار افکار خطرناک خود سعی در حذف یاران اصلی و واقعی امام (ره) و هچنین منزوی کردن چهره‌ها و شخصیت‌های موثر در جامعه دارند.

معاون سیاسی وزیر کشور در دوره اصلاحات با بیان اینکه افراد افراطی از حاشیه امن وسیع و گسترده‌ای برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: ‌ در مقابل این جولان‌گری‌ها، دلسوزان کشور و نظام و همچنین افراد با سابقه و مورد اعتماد مردم با محدودیت‌های گسترده و وسیعی مواجه هستند و به همین دلیل افرادی مثل حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی که میراث دار امام و ارزش‌های انقلاب است‏، به هر زبانی سعی دارند هشدارهای لازم را به جامعه منتقل کنند.

مبلغ ادامه داد: سخنان اخیر نوه حضرت امام نشان از احساس خطر عمیق ایشان از شرایط سیاسی امروز ایران دارد و ایشان هم مثل هر فرد با وجدان و دلسوز کشور و مردم در تلاش هستند راهکار‌ها و راه حل‌های مناسبی برای برون رفت از این وضعیت مخاطره آمیز و هشدار دهنده ارائه دهند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه نشانه‌ای از ایجاد شرایط مناسب برای بازگشت نیروهای اصیل انقلاب به صحنه سیاسی کشور وجود ندارد، گفت: متاسفانه شواهد و قرائن جاری به گونه‌ای است که انتظار اندکی برای تغییر فضا و برون رفت از وضعیت آسیب زای فعلی وجود ندارد.

مبلغ خاطرنشان کرد: با این حال انسان‌های دردمند، شخصیت‌های انقلابی و دلسوزان ایران و جمهوری اسلامی نمی‌توانند نسبت به این روند سکوت کنند و سعی می‌کنند تکلیف خود را با اعلام هشدارهای مکرر و درخواست‌های مستمر ادا کنند و خطر اداره کشور توسط جریان‌های افراطی را اعلام کنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :

       نظرات
دوشنبه 18 مهر 1390
سرباز روح الله